Ocenění získaná v testech

Wireless LAN professionals – WiFi Stress Test: Cílem testu bylo vybrat ta nejlepší AP, která dnešní enterprise WLAN výrobci mají ve svém portfoliu a vystavit je zatížení na hranici jejich možností, navíc test probíhal ve velmi podobné konfiguraci blížící se reálnému nasazení, tedy školní třída s 4 MacBooky a 30 iPady, kdy test představoval přenos videa na iPadech kombinovaný s FTP přenosem na MacBoocích. Model 7982 tuto sadu testů vyhrál s velkým náskokem před konkurencí (i když byl záměrně umístěn mimo místnost kvůli jeho rádiové výhodě), nicméně hlavním cílem testu bylo zjistit, kde jsou hranice dnešních AP a proč a jak se různá, na první pohled podobná, AP chovají rozdílně. Celý test můžete opět nalézt vyhledáním slov „wifi stress test report“ v internetových vyhledávačích nebo přeložený do českého jazyka zde.

Tom´s HardwareTom's Hardware – test amerického online časopisu, kde se specialisté zaměřili na simulaci reálného provozu v Enterprise nasazení, vlajkové lodě všech hlavních světových výrobců zde byly podrobeny náporu 70 wifi klientů a silnému rušení. Výrobek Ruckus Wireless vzešel v konečném hodnocení jako vítěz a konkurenční zařízení poráží na celé čáře. Test naleznete zadáním fráze „Proč vaše wifi nestojí za nic a jak z toho ven“ do internetového vyhledávače Google nebo přeložený do českého jazyka zde.

InfoWorld – Networking Technology 2009

PC Magazine – Editors‘ choice

Syracuse University - Syracuse Universitydalší z řady významných nezávislých testů, tentokráte provedený americkou univerzitou Syracuse. V tomto klání byly testu podrobeny opět vlajkové lodi předních světových výrobců. Test probíhal v několika režimech: jeden přístupový bod a jeden klient, jeden přístupový bod a více klientů (90) v různých prostorách a 6 přístupových bodů v MESH topologii a více klientů (120) v různých prostorách. A výsledky? Ty opět jasně hovoří pro přístupové body Ruckus, napříč všemi testy si vedly nejlépe. Originální reporty z testů naleznete v českém jazyce zde.